x Barbie

Barbie® Fashionista® Doll 60 Patchwork Denim – Original

4. prosince 2017 v 6:00 | Hanneton
Dnes si představíme Barbii z podzimní kolekce Fashionistas 2017. Jedná se o model č. 60, který má oranžové vlasy a hlavně kvůli tomu mě tak zaujala. Už totiž nekloubové Barbie moc hromadit nechci, ale občas udělím výjimku, když mě některá velmi zaujme např. barvou vlasů. Přesněji řečeno hlavně barvou vlasů, blondýn, brunetek a jiných klasických barev vlasů mám hodně, ale nové různobarevné kombinace mě jednoduše lákají. Tato panenka má i novou tvář v mé sbírce s rokem 2016.


Barbie Magic & Mystery Collection; Merlin and Morgan le Fay - Morgana (2001)

15. července 2017 v 8:04 | Hanneton
Pro tuto Barbii jsem posloužila jen jako přestupní stanice, v současné době se nachází u své právoplatné majitelky Nikky. Dočasný pobyt panenky jsem tedy využila a objekt si též nafotila. Panenka ke mně přicestovala nahá, Nikky jí však objednala originální šaty a má ji tedy téměř kompletní.
Mexican Barbie (1996)

15. července 2017 v 8:03 | Hanneton
Tato panenka z řady Dolls of The World u mě byla dočasně. Sběratelka Nikky ji uviděla u prodejkyně, která žije ve stejném městě jako já, a proto mě poprosila, zda bych jí pro ni nevyzvedla, což jsem s radostí učinila. Tím pádem jsem mohla nafotit fotky níže. Nikky panence dala jméno Manuela a její článek můžete zhlédnou zde.


Star Light Adventure - Sal-Lee (2016)

15. července 2017 v 8:01 | Hanneton
Tato Barbie se mi dlouho líbila, respektive její hlava, ale vzhledem k ceně ji koupit jen kvůli hlavě nemělo cenu, když ještě musím kupovat tělo. Co čert nechtěl, Mall.cz ji extrémně zlevnil, tak už to byla jasná příchozí doi sbírky. Panenka pochází z kolekce k filmu Barbie ve hvězdách. Je to nejprve soupeřka, později kamarádka hlavní hrdinky Barbie jménem Sal-Lee. Panenka má v chodidlech LED diody, které v klidu svítí modře a když se s ní dělají točky, svítí i červeně. Hoverboard je odrazka, takže po zacvaknutí chodidel panenky do něj svítí i on. Při točkách panenka i vykřikuje, jinak je slyšet jen takové vrčení.Oficální text k filmu:
Barbie™ a její věrný zvířecí společník Pupcorn se spolu vydávají na hoverboardu vstříc dobrodružství, které je čeká na překrásné vzdálené planetě. Když jednoho dne hvězdy, které vždycky na noční obloze půvabně zářily, nečekaně pohasnou a jejich světelný tanec ustane, přichází na scénu Barbie™. Její odjezd na hlavní planetu se neobejde bez nervozity, přesto se ale stává členkou zvláštního týmu, který má za úkol hvězdy zachránit. Na vzdálené planetě se Barbie™ setkává s galaktickou šampiónkou na hoverboardu, Sal-Lee, a skupinkou šikovných nových kamarádů. A právě tady pozná, že když bude naslouchat svému srdci a bude mít kolem sebe své přátele, klidně se může stát vůdkyní, na kterou celý vesmír tak dlouho čeká!(Bontonfilm)


Barbie Dreamtopia - Rainbow Cove (2016)

15. července 2017 v 7:54 | Hanneton
Tuto duhovou princeznu jsem pořídila na přetělení. Byla ve výprodeji za výhodnou cenu a když spočítám materiál a čas na převlasení, vyjde tak vyhodnějí přetělení. Na panence se mi totiž líbí její dlouhé růžové vlasy. Jinak sama o sobě je toto pekná hračka se zvukovými a světelnými efekty, Barbie na převlékaní to však není.


Barbie Look - Red Carpet – Blue Jumpsuit (2014)

25. února 2017 v 9:18 | Hanneton
Tato Barbie Look se mi vždy líbila hodně, jen jsem měla disciplínu a v roce 2014, kdy byla běžně k mání ji nepořídila s tím, že mi z této kolekce stačíh Goddess ve zlatých šatech. Nakonec jsem ji pořídila po třech letech, konktrétně 22. 4. 2017 v Bambuli v Kotvě, kam jsem šli s Nikky, Ľubem a Tomášem po srazu panenkářů v restauraci Amfora.

Stacie and Scooter (2017)

25. února 2017 v 9:15 | Hanneton
Do sbírky jsem si pořídila ještě jednu Stacii, tato má však oproti první jinak tvarované nruce a viditelné klouby v kolenou. U sebe v balení měla koloběžku, helmu a láhev s pitím.Barbie® Endless Hair Kingdom™ Princess Doll - Pink Hair (2016)

25. února 2017 v 9:14 | Hanneton
Na této panence mě zaujaly její růžové dlouhé vlasy a kvůli nim byla i pořízena s tím, že hned dostane nové tělo Made To Move. Tato pbarbie prvně vyšla na rok 2016 s kanekalonovými vlasy, moje je však již vydání na rok 2017, kdy už mají tyto panenky na omak lepší, tedy saranové, ale řidší vlasy než loňské.

Barbie® Endless Hair Kingdom™ Princess Doll - Blonde Hair (2016)

25. února 2017 v 9:14 | Hanneton
Tuto dlouhovlasou Barbii jsem pořídila rovnou na přetělení. Mám ráda dlouhé vlasy, tak jsem jí i přes nešikovné tělo pořídila stím, že dostane nové Made To Move. Pochází z novějšího vydání, které se u nás prodává v roce 2017, má tedy jinou krabici a saranové vlasy oproti té, která se v ČR prodávala v roce 2016.


Barbie Fashionistas -29 - Terrific Teal - Tall (2016)

25. února 2017 v 9:13 | Hanneton
V tomto článku se podíváme na moji nejnovější Barbii Fashionistas roku 2016. Ona bylo dlouho moji múzou, ale dlouho jsem se jí bránila, neboť mi připadá, že mám už panenek velmi mnoho. Jednou jsem tento model potkala v našem hračkářství, ale měla špatně našité vlasy, takže jsem snadno odolala. Ale její krása mě strašila dál, tak mi ji jednoho krasného dne pořídila Nikky, má dvorní dodavatelka panenek. Panenka je opravdu nádherná, má nejmilejší tvář, navíc kasné zrzavé vlasy, jsem nakonec moc ráda, že i mám. Děkuji, Nikky.

Barbie Fashionistas - 54 - Tutu Cool - Petite (2017)

25. února 2017 v 9:13 | Hanneton
První Barbie z řady Fashionistas s malým tělem v mé sbírvce je tato fialovovláska. Má stejnou tvář jako loňská vysoká. Zárověň je to i má první Fasionistas z kolekce na rok 2017. Oproti loňským má i jinak tvarovanou nataženou ruku, čast od zápěstí už nemá tak vytočenou do strany.

Barbie Dreamtopia Color Stylin' Princess (2016)

25. února 2017 v 9:13 | Hanneton
Tentokrát se podíváme na panenku Barbie s otočnou částí hlavy. Polovinu hlavy tvoří hnědé vlasy, druhou růžové s pár prameny teplotně menivých vlasů z fialové na růžovou a opačně. Kvůli otočné funkci má panenka na čele rýhu, která není moc pěkná, ale pro děti skvělá vychytávka.


Barbie Made To Move - Martial Artist (2017)

25. února 2017 v 9:12 | Hanneton
Další panenkou ze superpohyblivé řady Made To Move je provozovatelka bojových umění. Je to zárověň i příchod nové tváře do sbírky s datem 2015. Panenka byla bosá, na sobě tílko, kalhoty od kimona a černý pásek. U sebe trofej a plastové zlomené prkno.

Barbie Made To Move - Skateboarder(2017)

25. února 2017 v 9:12 | Hanneton
Ze čtyř pohyblivých Barbií Made to Move z roku 2017 je jedna skateboardistka a na tu se podíváme v tomto článku. Má tvář, kterou dosud měly jen plnoštíhlé Barbie, pěknou malbu očí a megakloubové tělo. Rukávy košile mají po délce všité gumy, aby šly uvázat kolem pasu a zároveň košili mohla mít panenka na sobě a neměla rukávy až ke kolenům.Made To Move - Soccer Player (2017)

25. února 2017 v 9:12 | Hanneton
Po fotbalistce blondýně mi do sbírky přišla i černoška či mulatka. Je to nová tvář v mé sbírce, připadá mi vhodná pro Indiánky. Oblečení má stejné jako zmíněná blondýna, jen se od ní liší opačnými barvami gumiček ve vlasech.
Barbie Made To Move - Soccer Player (2017)

25. února 2017 v 9:11 | Hanneton
Tato fotbalistka běloška je u mě více méně neplánovaně. Chtěla jsem nové tělo pro Candy Kingdom Mermaid, loňské Made to Move už u nás nikde nebyly, takže jsem koupila letošní blond fotbalistku na přetělení. Jenže mi bylo líto fotbalistce useknout hlavu a nemít jí přitom ve sbírce, nedalo se nic dělat, musela přijít ještě jedna. jak jsem psala , loňské Made To Move v době přetělovací akce u nás nikde nebyly, přišly opět až nyní. To je vyloženě osud, asi blond fotbalistka chtěla být u mě. Panenky, které u mě být chtějí, zkrátka se tam nějak dostanou.Ballet Wishes Barbie (2016)

25. února 2017 v 9:09 | Hanneton
V roce 2017 se v českém prostoru začala prodávat sběrateslká Barbie baletka z roku 2016. Ač jsem s ní ve sbírce nepočítala, díky tomuto faktu u mě nakonec skončila. Je to krásná jemná blondánka s tváří Mackie. Má ruce v pozici "permanentní objetí pro každého", propnuté špičky u noh, zkrátka baletka.The Barbie Look - City Shine - Purple Dress (2015)

25. února 2017 v 9:08 | Hanneton
Tuto Barbii Look z druhé vlny City Shine mám díky zásobovací číinnosti Nikky. Díky moc. Panenká má velmi ryšavé husté kučeravé vlasy, výrazné líčení a stříbrné náušnice. Tato kombinace pro někoho působí lacině, ale mně se líbí. Na sobě má šaty, které obsahují modré a červené proužky, což má za následek, že šaty z dálky vypadají fialové.↓ Apartní klobouček
Barbie Style - Flats to Heels (2015)

25. února 2017 v 9:08 | Hanneton
Tato blonďatá Barbie kdysi byla na mém seznamu přání. Byla to tehdy novinka v oblasti kloubových kotníků a těšila jsem se na ni. Bohužel se objevila jen v některých Tescích a asi omylem. Patrně přišla nedopatřením dodávka novších Style místo předchozí vlny, která v Tescích běžně byla. U nás tedy nebyla, mezitím přišly Barbie Made To Move a už jsem po ní tak neprahla. Nedávno se však Nikky zmínila, že dá nějaké Barbie pryč a mezi nimi i tuto krasavici inteligentní. No, neváhala jsem, stará láska nerezaví a chňapla po ní. Je krásná, má neobvyklou barvu vlaů, ta blond je jen na viditelných cestách vpichů vlasů, zbytek je takový tmavší a celek působí zajímavě. A také je to jediná tvář Millie v mé sbírce s našitými řasami. Jinak panenka přišla s celou výbavou jen bez druhých bot, tenisek, neboť ty se Nikky z celého balení líbily nejvíc a kvůli nim stak trochu koupila i tuto panenku. Takže Nikky děkuji za další příspěvek do sbírky.


Barbie Endless Hair Kingdom Princess Doll - Purple Hair (2016)

25. února 2017 v 9:07 | Hanneton
To jednou má vrchní dodavatelka panenek Nikky tak vyprávěla, že dá nějaké Barbie pryč a mezi nimi už jednou přehlavenou Made To Move ve fialovém topu. Zbystřila jsem, zajiskřilo mi v jednom oku, posléze i v druhém, nažhavila klávesnici a píšu jí, že bych si toho hybrida vzala. Chtěla jsem totiž tělo pro pro mě krásnou dlouhovlasou Barbii z Dreamtopie, která měla jen jednu vadu: vylisovaný korzet. Po této novince jsem tedy naklusala do prodejny zabývající se prodejem hraček a zakoupila princeznu s fialovými vlasy, kterou si můžete prohlédnout na fotografiích níže, a čekala na příchod hybrida. Sice mi bylo trochu líto hybrida přehlavit, hlavička z Dárkové Barbie je opravdu pěkná, ale podařilo se. 
 

Reklama