x DC Super Hero Girls

DC Super Hero Girls - Starfire

15. července 2017 v 7:59 | Hanneton
Třetí příchozí fiktivní panenka superhrdinka od DC do sbírky je Starfire. Výrobcem se stal Mattel. Starfire je superhrdinka, která se objevuje v knihách DC Comics. Jméno "Starfire" se porvé objevilo v komiksu "The Answer Man of Space" (1962), který napsal Gardner F. Fox.
Panenky a současný seriál však superhrdinky zasazuji do věku, kdy studují na střední škole, konktrétně pro superhrdiny Super Hero High.


Starfire je válečná princezna z planety Tamaran. Navzdory své exotické, mimozemské kráse, je to dívka, která stojí oběma nohama pevně na zemi. Do chvíle, než přijela na Zemi, cestovala na částečný úvazek jako fanynka módy a nedávno se zapsala na Super Hero High. S její supersílou, její schopností létat a možností střílet hvězdné šípy, je opravdu supermodelka.

DC Super Hero Girls - Harley Quinn (2016)

26. prosince 2016 v 9:08 | Hanneton
Druhou panekou ve sbírce z řady super hrdinek ze spolupráce Mattelu a DC je Harley Quinn. Vysoká je 30 cm, má levou nohu červenou a pravou černou, dlaně přizpůsobené tak, aby mohla držet svoji velkou palici. Tělíčko i hlavička mají vylisován rok 2015 a ruce lze v zápestích oddělit. Panenky jsou dělané tak, aby mohly samy bez pomocí stojanu stát.


DC Super Hero Girls - Poison Ivy (2016)

28. srpna 2016 v 7:24 | Hanneton
DC Super Hero Girls je nová řada licenčních panenek od Mattela. Jde o zatím především již známé superhrdinky v jejich mládí při studiu na střední škole pro superhrdiny, např. Supergirl, Batgirl, Wonder Woman, Katana, Harley Quinn, Bumblebee a Poison Ivy. Poslední jmenovaná, tedy Poison Ivy se stává mojí první zástupkyní z této řady panenek, které jsou vysoké cca 30 cm.
 
 

Reklama