x Integrity Toys

Integrity Toys Basic Edition 16" - Decisive

1. listopadu 2017 v 6:00 | Hanneton
Představuji vám moji první šestnáctipalcovou panenku od Integrity Toys. Po této velikosti panenky od IT jsem toužila dlouho a tento sen se konečeně splnil. Panenka je úžasná, má dokonce klouby v nártech, boty mají zapínání na zip.


Integrity Toys - Katy Keene Shimering Dynasty

1. října 2017 v 6:00 | Hanneton
Do sbírky mi přichází už osmý výrobek od firmy Integrity Toys. Tentokrát jde o licenční panenku Katy Kenne. Jedná se o komiksovou postavu, kterou vymyslel Bill Woggon. Komiksy publikovalo od roku 1945 Arche Comics. Katy má být modelka, herečka a zpěvačka, kterou vydavatel prezentuje jako "americkou královnu Pin-Up a módy."↓ Katy má větší chodidla, než standardní panenky od Integrity Toys.Fashion Royalty - Emerging Rebel Kyori (2016)

15. července 2017 v 7:57 | Hanneton
Tato panenka FR od Intehrity Toys má nový typ vytvoření očí. Firma totiž zkouší nový prosces malby očí. Místo postupného malování oka metodou obrys, bělmo, duhovka, panenka a světelné odlesky začínají tisknout hotové obtisky. Integrity Toys tento krok odůvodňuje tím, že pak bude méně vadných, ujíždějících očí a budou na správných místech. Někteří sběratelé se však obávají kvality a trvanlivosti těchto obtisků.
Tuto panenku jsem si vybrala také proto, že má nejen tvář, ale i odstín vlasů, který v rámci sbírky od IT ještě nemám. Firma ji popisuje jako středně hnědou (medium brown). Zatím se mi totiž daří mít všechny panenky od IT s jinou barvou vlasů a tváře. A také mám první zástupkyni těla FR2 ve sbírce.
Panenku jsem zakoupila nahou, původně má hnědé štay s vášivkou květů.Integrity Toys Basic Edition - Finley Prince "Breeze" (2015)

25. února 2017 v 9:23 | Hanneton
Zatím nejsvětlovlasejší panenkou v mé sbírce od IT se stává tato jemná kráska Finley. Tedy další barva vlasů na panence do sbírky od této firmy. Ona je takový "barbínovský" typ. Pochází ze stejné kolekce jako má další IT Tatyana. Finley má krásně ušité šaty, z mých IT zatím nejlepší, dokonce mají i spodničku, a čené lodičky.Integrity Toys Basic Edition - Grab Box - Tatyana (2016)

25. února 2017 v 9:23 | Hanneton
Tatyana je již pátá panenka od firmy Integrity Toxs v mé sbírce a tedy u mě i nový vzhledový typ panenky tohoto výrobce, to jest hnědovlasá běloška. Je velmi krásná a potěšilo mě, že má konečně pevné klouby. Dlouhé vlasy má sčesané do culíku na sobě kostkované šaty připomínající mříže.Color Infusion - Sterling Riese (2014)

29. listopadu 2015 v 8:12 | Hanneton
Představuji vám prvního panáčka od firmy Integrity Toys ve sbírce. Je dodáván nahý, jen položený na kartonu ještě s náhradním párem ruk a vsunutý do sáčku. Oba moji Kenové odešli do jiného bydliště, proto jsem se rozhodla pro nového zástupce mužského rudu. A protože mužů mít nemusím tucty, stačí mi jich málo, za to pořádných, rozhodla jsem se pro panáčka od IT. Sterling mě opravdu nadchnul, tělo má proporčně krásné, tvář také, strangulační rýha v půli krku není, takže spokojenost veliká.Integrity Toys Basic Edition: Gloss Convention 2014 - Oomph!

24. června 2014 v 4:06 | Hanneton
Představuji třetí přírůstek do sbírky od firmy Integrity Toys. Panenka pochází z Integrity Toys Conventionu 2014, z limitované edice 500 kusů a jedná se o hlavičku Ayumi 1,0 na těle Poppy Parker. Promo fotku této panenky i celé série si můžete prohlednout na blogu Lenky. Reálně fotky naleznene např. na blogu jiné české sběratelky Nikol.
Jediným zklamáním z její strany byly opět volné klouby. Něco podobného jsem už zažila u Natalii. Asi vykvedlanost bude standardem u ITBE.


Oomph!
Dressed Doll
The 2014 Integrity Toys Convention: Gloss
Limited Edition of 500 Dolls

FR Out Sass - Vanessa Perrin

24. června 2014 v 4:05 | Hanneton
Druhou panenkou v mé sbírce od firmy Integrity Toys se stáva má dlouho, předlouho vysněná rusovlasá Vanessa Perrin. Už od první chvíle, kdy jsem ji spatřila u Jitky, mě naprosto dostala, byla to prostě nejhezčí integritka vůbec. Ale v té době mě ani v nejmenším nenapadlo, že jednou u mě také skončí a jen se vždy těšila, kdy Jitka zveřejní nějaký nový člínek s ní. Po nějakém čase si tuto panenku pořídila i Katka a hned jsem měla další místo, kde tento skvost obdivovat. Nedávno se naskytla možnost tuto nádherku právě od Katky koupit, tak po dlouhém váhání ji nakonec mám. Po dlouhém proto, že to není levná záležitost a nedávno mi přicestovala urbanka, tak mi přišlo příliš hamťavé, každý měsíc kupovat dražší panenku. Nakonec jsem ráda, že ji mám a Katce převelice děkuji, Vanessa je úžasná, dokonalá, dechberoucí.

Vanessa přišla nahá, pouze se stojanem a druhýma rukama a Katka k ní jako porornost podniku ještě přibalila náramky a náušnice, za což jí také velmi děkuji.
Out Sass
Vanessa Perrin Dressed Doll
Fall 2012 FR W Club Exclusive
LE 875 ks
Approximate Ship Date: Late Winter/Early Spring 2013
Integrity Toys Inc.

ITBE Light Strike

27. února 2014 v 16:20 | Hanneton
Dnes se vám představí má první panenka od firmy Integrity Toys Natalia Light Strike z kolekce 2014. Získala jsem ji díky Lence, za což jí velmi děkuji a těší mě, že jí pohrdla Smějící se.

Sama panenka je krásná, líbí se mi moc, ale přece jen jsem z ní lehce rozčarovaná. Tedy jen z jejího technického provedení. Čekala jsem, že bude minimálně srovnatelné kvality jako jsou panenky od Roberta Tonnera Tyler Wentworth. Bohužel, není. Kvalitou provedení plastového výlisku těla bych ji přirovanala k Barbiím Fashionistas, Dreamhouse a podobným. Tělo Natalie má také různé otřepy ve spojích a spárách. Dokonce mé exempláře panenek Barbie Dreamhouse považuji za lépe vyrobené, protože mají aspoň pevné klouby, zatímco Natalia se v kolenou tak trochu podlamuje a celá kromě rukou a krku je, dá by se říci, že vykvedlaná. Prostě od panenky z limitované edice 300 kusů, ne zrovna nejlevnější a určené pro dospělé sběratele bych čekala mnohem, mnohem vyšší úroveň kvality provedení. To ale nemění nic na tom, že vzhledem a tvarem se mi Natalia líbí moc, tvář má krásnou, tělo také není špatné, je to v mé sbírce zase něco jiného. A ještě mě u tohoto těla překvapilo, že oproti Barbiím má velké klouby v ramenou. Když panenka rozpaží, má ohromné boule pod pažema, což nevypadá moc dobře a u sběratelských panenek, tato nadměrná velikost je udivující.


↓ Zadní strana krabice.

↓ S veškerou výbavou kromě bot, Natalii jsem koupila vědomě bez nich.


↓ To bílé plisované na sukni je jakási zástěrka, která je přišitá jen v pase.


↓ Šaty jsou vypodšívkované a zapínají se na malý zip.


↓ Jak má vykvedlané tělo, tedy i prsní kloub, tak při focení této fotky se mi lehce překlápěla na stranu, ve které drží šaty, neboť jsou těžší než kalhotky, ale takonec se podařila zapřít o zeď do roviny.


↓ Stojan je variabilní, má teleskopickou tyč a dva nástavce. Pomocí jednoho na stojanu sedí a pomocí druhého se v něm opírá. Podle zvoleného nástavce se tyč umístí do otvoru buď do středu čtvercového postavce, nebo do zadní části.Na závěr oficiální řečičky výrobce, ať to tu je všechno:

Light Strike
The ITBE COLLECTION
Limited Edition of 300 Dolls
Estimated Ship Date: First Week of January 2014

Doll Tech Specs:
Body Type: Monogram
Head Sculpt: Natalia Fatale 1.5 (was last seen on IFDC "Wicked")
Skin Tone: FR Black

Some girls have it all and like to flaunt it! This total "IT" girl likes to strut her stuff on the catwalks of New York and Milan, but also loves to pose for the paparazzi! She comes dressed in a smart little high contrast pleated dress delicately cinched at the waist by a tiny "pleather" belt and includes shoes and a doll stand. Fully articulated doll with rooted hair and hand applied eyelashes. For adult collectors ages 14 and up.

 
 

Reklama