x Moderní

Modrobílé šaty

1. listopadu 2018 v 6:00 | Hanneton
V tomto článku jsem psala, jak jsem pořídila dvě příze Alize Bamboo Fine Batik. První byla použita na šaty ve zmíněném článku, tu druhou můžete vidět dnes. Opět jsem udělala dlouhé šaty, aby se řádně projevila ona barevnost a samovzorovost. Tyto mají však o něco širší sukni. Šaty předvádí panenka z Tonnerovy dílny Aiko.Barevné přechody

1. září 2018 v 6:00 | Hanneton
Na internetu jsem narazila na bambusovou samovzorovací přízi Alize Bamboo Fine Batik. I vypravila jsem se do města podívat se, zda se i u nás v kamenných obchodech nějaká nenachází. Inu, nacházela, dvě barevné varianty. Vzala jsem si tedy obě a první typ vám dnes předvede "tonnerka" Cami, která má ze zmíněné příze upleteny dlouhé šaty.
Pletené šaty

1. srpna 2018 v 6:00 | Hanneton
Panenka Aiko Vám dnes předvede své nové pletené šaty. Jak má menší prsa než jiné "tonnerky", tak v těchto šatech nějak nemá skoro žádná. Šaty jsou upleteny ze tří barev příze Scarlet a boty opět žádné. Na velké panenky jich zkrátka mám minimálně.
Fialková Chandra

1. října 2016 v 6:00 | Hanneton
Tyto šaty vznikly na přání pro Nikky, která si vyžádala podobné šaty oranžovým, jež dostal monsieur Ľubo. Jen je chtěla fialkové nebo růžové, vybrala jsem tedy fialovou barvu ve dvou odstínech. Modelkou se stala S.I.S. Chandra, jejíž originální oblečení má podobné barvy, takže jí šaty ladí k čelence.
Duhová Ellowyne

1. září 2016 v 6:00 | Hanneton
Model, ve kterém se vám popervé představí Ellowyne vznikl již vloni, krátce po jejím pořízení, ale na blogu dostává prostor až nyní. Elowwyne má trochu jiné proporce než stejně vysoké, 16 palcové panenky Tyler Wentworth či Urban Vita. Hlavně má tedy kratší ruce, nohy i tělo. Její výšku k 16 palcům dotahuje velká hlava. Příze, ze které jsou šaty vyrobeny, je samovzorovací, tedy jde stále o jedno vlákno.
Urbanka

1. října 2015 v 6:00 | Hanneton
Šestnáctipalcová panenka si vyrazila, jak je u této velikosti u mě zvykem, bosa na vycházku na venkov. Jelikož chce být za dámu i v tomto prostředí, vzala si modré pletené šaty.Skelita

1. září 2015 v 6:00 | Hanneton
Mexická kostra Skelita se vyžívá v pestrobarevném oblečení, proto dostaly tyto dlouhé šaty s výraznou barevnou kombinací. Šaty vznikly ze zbytků staré vyšívací příze, proto blíže k dolnímu okraji sukně už místy chybí žlutá pole, prostě to nevyšlo, ale kosterní pozůstatky jsou z toho nadšené i tak.
Modrý šat pro Zlatovlásku

1. srpna 2015 v 6:00 | Hanneton
Žlutovlasá Clawdiia Wolf se rozhodla vyměnit svoji oblíbenou červenou barvu za modrou a zjistila, že i ta jí sluší, je z ní hned holka, totiž příšera, jako lusk. Fotky jsou již poněkud staršího data, pochází z loňského léta.Modrá je dobrá

1. července 2015 v 6:00 | Hanneton
..., už je to tak. Slovy Žlutého psa.. Modrá barva údajně vzbuzuje v lidech důvěru, proto je pravděpodobně mnoho webů laděných do modra a také modrá je nejoblíbenější barva většiny lidí. Proto důvěryhodně modré pletené šaty vám dnes předvede panenka Urban Vita, tak si toho važte, důvěry není nikdy dost.Barevná halucinace

1. června 2015 v 6:00 | Hanneton
Tyto krátké šaty vznikly ze starého zbytku vlny z níž jsem kdysi pletla svůj první svetr na sebe. Ten již nemám, ale kousek vlny mi zbyl, tak tyto šaty jsou taková upomínka na něj.


Zelené mámení

1. května 2015 v 6:00 | Hanneton
Šaty jsou z jakéhosi starého zbytku vlny, kterou mi kdysi dala babička a kterou jsem měla velmi ráda, neboť měla třpytivé vlákno a naděla z ní spoustu věcí. Poslední zbytek padl na tyto šaty, a proto mají kratší rukávy, než by bylo vhodno, neboť víc jí prostě nebylo.

Modré šaty se superhypermegakvětem

1. dubna 2015 v 6:00 | Hanneton
A šaty, které v tuto chvíli již takto nevypadají, neboť květ byl až moc superhypermegavelký. Tak tedy pár pro mě vzpomínkových fotek, pro vás však žhavá novinka z minulé sezóny. Pěkný oxymóron, že?Lehce žluté blouznění

1. března 2015 v 6:00 | Hanneton
Úzké pletené šaty s copánkový vzorem prezentuje liška jedna ryšavá, tedy panenka Urban Vita. V levné obuvi nemají boty její velikosti a na osobního ševce jí finance nestačí, takže si musela vyjít bosá. Však může být aspoň ráda, že není v podobě, jak ji firma Horsman Ltd. vyprodukovala, tedy totálně nahá.
Pozdrav z krchova

15. února 2015 v 6:00 | Hanneton
Druhý černobílý model pro černobílou Frankie prezentuje kupodivu právě černobílá Frankie. A jako prostředí k focení si zvolila hřbitov, kde monstra ráda paří. Jelikož byl ale den, nic se tam nedělo, takže fotky celkem nudné.
Jiná Jina

1. ledna 2015 v 6:00 | Hanneton
Příšerka Jinafire vyměnila svůj čínský ohoz za v mé komuntitě panenek Monster High typický overal, tedy spojené gatě s nějakým vršekm v jeden celek. Model je uháčkován z vyšívacích bavlnek, a jelikož jsem červené barvy měla na celou zamýšlenou plochu málo, jsou nakonec použity tři odstíny červeně.


Stacie ve fialových šatech

1. prosince 2014 v 6:00 | Hanneton
Fialové šaty pro Stacii vznikly částečně z materiálu z jedněch starších šatů, které už mi byly k ničemu, když panenky, pro které byly dělané, nemám. Jelikož materiál logicky na celé nové dílo nestačil, použla jsem novou přízi, která má už lehce jiný odstín, ale na první pohled to vidět není.


Skipper se hlásí o slovo

1. září 2014 v 6:00 | Hanneton
V prvních svých šatech se představuje má druhá Skipper (první již nemám). Protože má jiné tělo s méně vyvinutými prsy, oblečení po původní Skipper a po tancujících dvojčatech sice oblékla, ale nesedělo ji přesně na tělo.


Když Gigi jaro vítala

15. srpna 2014 v 6:00 | Hanneton
Kdysi jsem pro příšerku Gigi dělala už jedny šaty, bylo to ještě v době, kdy jsem ji nevlastnila. Nakonec se však v nich předvedla Catty Noir a myslím, že jí i lépe sedí. Nyní Gigi přichází v dalších šatech kopírující její barvy: okrovou a růžovou. Fotky vznikly v únoru, kdy džin Gigi plní přání ostatních příšerek, které vůbec nemají rády zimu a chtěly už jaro. Kromě Abbey samozřejmě.
Vyjevená Teresa ve fialové

1. srpna 2014 v 6:00 | Hanneton
Teresa z edice Life in the Dreamhouse se marně pokouší profesionálně pózovat ve fialových šatech tvořených třemi odstíny. Její výraz tváře jasně říká, že utekla z uzavřeného oddělení psychiatrické léčebny.


Na vrcholu

1. května 2014 v 6:00 | Hanneton
Operetta předvádí červeno černou soupravu, která ladí s jejími vlasy. Opasek patří Clawdeen a boty Draculauře. Fotky pochází z vrcholu bašty městských hradeb. Je v ní až na vrchol zdi zřízené kovové točité schodiště.

 
 

Reklama