x Moderní

Pruhované nohy

15. dubna 2014 v 6:00 | Hanneton
Robecca předvadí červeně a modře pruhované kalhoty a modré triko s dlouhými rukávy. Oba kusy jsou opět spojené v jeden celek. Boty barevně nejsou moc vhodné, ale u obuvi pro panenky Monster High mám dost omezený výběr.

Pruhovaná číča

1. dubna 2014 v 6:00 | Hanneton
Dnes Catty dostala pruhované kalhoty a lososově růžové triko, dohromady to však tvoří kus oblečení v jednom celku. Pro panenky MH se mi spojení horního i dolního dílu zdá lepší, neboť mají vyvalené břicho a přehnanou lordózu páteře a trika se jim jinak vykasávají.
Kalhoty s halenkou

1. března 2014 v 6:00 | Hanneton
Panenka Monster High Draculaura předvádí model, který tvoří halenka v dívčím stylu a kalhoty. Vše je spojeno v jeden celek. Obzvlášť pro panenky Monster High je toto řešení praktičtější, protože mají nejužší místo pod prsy, a pak se tělo už jen rozšiřuje. Halenka by se tudíž mohla vyhrnovat a různě kroutit, takto drží pěkně u kalhot a nikde nejsou ani žádne faldy a záhyby.


Pruhovaný fešák

4. ledna 2014 v 6:00 | Hanneton
Pánskou část mé sbírky panenek značně zanedbávám, proto to dnes přichází aspoň trochu napravit jeden fešák v pruhovaném triku.Lagoona

1. prosince 2013 v 6:00 | Hanneton
Lagoona předvádí recyklované pytlovité šaty po Abbey. Fotky pochází z konce dubna, kdy hned po zimě nastoupilo léto, je tedy vhodný čas je první adventní neděli konečně zveřejnit.Robecca

1. září 2013 v 6:00 | Hanneton
Panenka Monster High Robecca se představuje ve svém prvním modelu. Jejími barvami jsou modrá, černá, hnědá, bronzová a podobné odstíny, proto dostala šaty složené z hnědé a modré barvy.

Pruhovaná Abbey

8. května 2013 v 6:00 | Hanneton
Protože nastalo Abbeyino neoblíbé roční obobí, rozhodla se vás osvěžit zimními fotkami. Šaty jsou tvořeny vodorovnými pruhy ze čtyř barev kordonetu, myslím, že se k ní barevně hodí a tvoří protiklad ke svislým pruhům ve vlasech. Kvůli pytlovitému vzhledu sukně je ovšem už model momentálně zrecyklovaný do lepší podoby.
Čím víc pruhů, tím víc...

2. května 2013 v 6:00 | Hanneton
Tento model pochází už z jednou recylovaných šatů, které měly oranžovou sukni. Po lobotomii mozku mě napadlo je zrecyklovat do podoby se světlou sukní. Jenže to bylo nějaké vybledlé a původní verze bylalepší, nastal čas na další recklaci. Poslední verze sukně je tvořená z různobarevných pruhů, chtěla jsem se zbavit zbytků různých přízí, tak proto.

Modrá recyklace

12. dubna 2013 v 6:00 | Hanneton
Ano, jak překvapivé, je tu další recyklace. Původně šlo o modré šaty pro dvojčata. Jelikož byly uháčkovány na tělo TNT 1996, mám je v pytli s méně používaným oblečením, proto mi recyklační oko na ně padlo teprve nedávno.

Tyrkysová Cleo

24. února 2013 v 1:00 | Hanneton
Cleo potřebovala něco na sebe v barvě svých bot, aby nemusela pořád pózovat bosá, tak vznikly tyto šaty. Jsou jednoduchého střihu a v pase, kolem krku a spodní okraj sukně jsou v trochu jiném odstínu, snad je to na fotkách vidět.

Šaty pro Abbey

4. února 2013 v 1:00 | Hanneton
První sníh koncem října využila Abbey k předvedení svých nových šatů, které čekaly od léta, až se konečně jejich majitelka objeví ve sbírce. Jsou z jejích typických barev: bílé, modré, fialové a růžové. Růžová nemá ten správný chladný odstín, protože jsem vhodnou barvu tohoto materiálu neměla, ale snad to moc nevadí.↓ Lehce vykukující tráva z tenké vrstvy sněhu ve mně vždy asociuje koprovku, tedy Abbey na procházce v koprovce.

Kleine Biene Máájááá

31. ledna 2013 v 1:00 | Hanneton
Mnohým jistě název článku napověděl, jaké šaty, respektive s jakým vzorem, tu budou. Ano, jsou inspirovány současnou včelí módou a 9 z 10 včel je doporučeje i Barbiím.


Šaty v barvě tropického moře

29. září 2012 v 1:00 | Hanneton
V nových šatech se vám předvádí Fashionista Barbie s křečovitým výrazem ve tváři. Ľubo ji omluví a zdrží se nelichotivých komentářů její tváře, protože jí zrovna rostou osmičky a prý to není nic příjemného.

Recyklovaná sekretářka

31. srpna 2012 v 1:00 | Hanneton
Po několika nových kouscích oblečení se opět vracíme k recyklacím. Tento model vznikl ze staré sekretářky, vytvořené pro téma měsíce. Model se mi zdál díky nejednotnému stylu háčkování nesourodý, díky tomu nebyl moc používaný a hacafrak ani moc pěkný. Nový model ve mne evokuje Španěsko a retro.
Bordó šaty pro Shelly

18. června 2012 v 21:25
Tyto šaty pro Shelly sice pochází z roku 2007, ale dosud tu neměly samostatný článek, jen posložily jako doplněk k jiné Barbii. Fotky pochází ze 7. června 2007, takže jsou už pět let staré.Černošedobílé šaty

17. února 2012 v 1:00
Tyto šaty tvoří pruhy z černobílé škály. Boty a kabelka jsou z balíčku doplňků pro Fashionistas.

Zelené tričko a riflová sukně

29. září 2011 v 16:30
Zelené tričko mělo původně vypadat jako trička od Márii, podle jejíhož návodu bylo děláno. Bohužel, ale nezadařilo. Nějakou nevysvětlitelnou cestou po sešití vzniklo tričko menší, Barbie s tělem belly buton se do něho málem nemohla ani vtěstnat. Naštěstí mám v záloze panenky tancující dvojčata, která mají zmenšeninu tohoto těla a hle, padlo jim to jako ulité. K tomu jsem pak jako dolní část oděvu vyrobila jednoduchou džínovou sukni a model byl na světě.


Zelenobéžovočerný model

15. července 2011 v 1:00
Toto jsou opět předělané staré šaty, v podstatě dostaly novou sukni, nový lem a mají nově předělané rukávy, tzn., že původní zůstal jen živůtek.

Tyrkysovorůžové šaty

13. června 2011 v 19:31
Šaty v pro někoho děsivé barevné kombinaci vznikly předěláním jednoho modelu, na němž mi pořád něco nedefinovatelného nesedělo. Sice se k zrzavé panence barevně moc nehodí, ale fotit na té samé Terese jsem už nechtěla, k topmodelce Barbii s červenými vlasy se také nehodí a Barbie Basics, model 2 má trup zakřivenáý opačně, takže jí nesedí. Z toho vyplývá, že tato zrzka byla jedinou zbývající adeptkou.

Růžové šaty s třásněmi

5. listopadu 2010 v 10:00
Další šaty z růžové příze pro 40 palcovou panenku. Jso to jednoduché šaty na ramínka a kolem horního lemu ozdobeny třásněmi.
0204_1
0204_2
0205_3
0205_4
0205_5
 
 

Reklama