x Tonner Doll

Cami and Jon - Cami Basic - Blonde

1. září 2017 v 6:00 | Hanneton
Dnes se podíváme na nový přírůstek do sbírky. Jedná se o panenku od Tonnera z kolekce Cami and Jon o základní Cami. Tato tvář se popervé objevila u Popelky a od té doby jsem po ní toužila. Pak se v roce 2010 objevila tato "tonnerka" Cami a od té doby jsem po ní toužila. Je to totiž pro mě nejkrásnější Tonnerova panenka klasického typu, či jak to nazvat. Jak čas běžel, tak jsem už ani neemyslela, že ji někdy seženu. Proto, když ji jedna sběratelka letos v srpnu nabídla ještě se zrzavou variantou k prodeji, neváhala jsem a projevila vážný zájem o blonďatou dámu. Slovo dalo slovo a panenka je pod čepcem. Má nejvytouženější tonnerka.

Stojan není moc šťastně řešený, zkrátka je nízký apanenka se o něj nemůže opřít.↓ Boty, respektive zpracování bot se moc nepovedlo. Bylo použito nekvalitní lepidlo. Některé pásky byly odlepeny už, když panenka přišla, další se odlepily při pokusu o obutí.

Freedom for Fashion™: Basic Aiko

25. února 2017 v 9:17 | Hanneton
Představuji další panenku do sbírky od Roberta Tonnera. Jde o 16ti palcovou Asiatku. Má zase další typ těla, který jsem ještě od Tonnera neměla. Oproti mým dvěma prvním modním tonnerkám Tyler a Emílii má kloub v kotníku a vylepšené klouby v kolenou, ale zase je lehčí a panenka působí lehce laciněji.
 • Basic Doll
 • Face Includes Hand Painted Details
 • Fine Quality Vinyl and Hard Plastic
 • Japanese Female Head Sculpt
 • 16" Antoinette™ Body
 • Brown Painted Eyes
 • Black Rooted Saran Hair
 • Cameo Skin Tone
 • Knit Bodysuit
 • Satin Belt
 • Satin Belt with Contrast Lining
 • Stand
 • LE 500
Eternal Evangeline Ghastly (2009)

29. února 2016 v 6:00 | Hanneton
Tento jedinečný den, který nastane jen jenou za čtyři roky si říká o představení nového přírůstku, o kterém sním už od roku 2009. Ano, konečně se mi díky Ivaně podařilo získat moji vysněnou neparukovou Evangelinu s dlouhými havraními vlasy. Kdysi tuto pannu vlastnila Edita, kde jsem ji ráda obhlížela, ale ani ne po roce ji dala pryč. Zde se můžete podívat na promo fotku od výrobce a zde u Edity na reálné fotky v původním oblečení. Moje tedy přicestovala bez klobouku a bot, tedy vlastně bez spodního prádla a bot, což znamená nahá dne 25. 2. 2016 od Ivany, za což jí velmi děkuji. Celkem mě překvapilo, že mi ji najednou nabídla. V nedávném článku na jejím blogu mi nepřišlo, že by se Morgiany, jak ji pojmenovala, chtěla někdy vzdát. A neuplynul od jeho zveřejnení ani měsíc a už je v jiném bydlišti.


Eternal Evangeline přicestovala v krabici od Crystal Ball Evangeline, do ní byla vložena krabice od Now and Forever Evangeline, což jsou 18 a půl palcové Evangeline, ta má měří pouze 17 palců, takže v krabici bylo ještě dost prostoru pro celou středoafrickou rodinu.

↓ Evangeline drží pohromadě gumičky, takže nedělá éňo ňůňo pozice dle přání majitele.
Tahle tajemná tvář a uhrančivé oči si mě téměř před sedmi lety získaly a už nepustily.


American Model - Rose (2006)

29. listopadu 2015 v 8:15 | Hanneton
Představuji moji dosud nejvetší panenku ve sbírce, 22 palcovou American model. Její bližší název a rok výroby mi jsou známy díky schopnostem Nikky, za což jí děkuji. Co musím uznat, panenka má opravdu nádherné vlasy.
↓ Bohužel, tato panenka je zmetek, má špatnou pravou ruku. Dílec od ramene k lokti pravé ruky je určený pro levou ruku. Tedy má loket vpředu a ruku neohne dopředu tak, jak by správně měla a jak můžete vidět u levé ruky.
↓ Dřív jsem si myslela, že tyto účesy dělá Tonner klasickým způsobem, tedy poloculík a na něm mašle. Ale ono ne. Panenka má za ušima k hlavě přidělanou gumičkua obtočenou kolem zadní části hlavy a mašle drží za gumičkou.
Ellowyne Wilde - Positively Negative

24. června 2014 v 3:57 | Hanneton
Představuji vám moji první panenku Ellowyne Wilde, avšak od Tonnera již třetí, v mé sbírce. Po nějaké Ellowyne jsem už dlouho toužila, jen jsem čekala na příležitost, až se objeví ta prává. A ta velká chvíle přišla nyní. Objevila se Ellowyne s velmi dlouhými vlasy a navíc byla možnost ji koupit od předchozí majitelky nahou, tedy levnější. U panenek, které mám v menším množství, nějak nelpím na původním oblečení, to mám ráda hlavně u Barbií a Monster High.
Ellowyne je vysoká zhruba 40 cm, tedy stejně jako panenky Tyler Wentworth, ale je trochu tlustší než ony. Avšak do průžného jejich oblečení se vejde. Ellowyniino původní oblečení je černobílý pletený komplet včetně čepice a šály.NEW YORK CITY BALLET Rehersal Basic - Brunette; 2006

6. listopadu 2007 v 3:00 | Hanneton
Toto je moje druhá panenka od Tonnera baletka s tváří jménem Emilie. Tentokrát se jedná o brunetku. Oproti běžným panenkám "tonnerkám" má menší prsa. U sebe měla na to, že je to základní verze, docela hodně věcí: punčocháče, náušnice, páskové boty, kovový pásek, vypodšívkované kalhoty, body a nedílnou součástí byl i stojánek. Na rozdíl od mé první panenky od Tonnera je mnohem pohyblivější. Navíc má tedy klouby na zápěstích, kloub pod prsy a otáčí se v pase.↓ Trochu malé punčocháče:
Tyler Wentworth - Super Stripes Blonde; 2004

5. srpna 2007 v 9:45 | Hanneton
Toto je moje první panenka od Roberta Tonnera Tyler WENTWORTH. Protože je z roku 2004, tak má ještě starší typ těla bez kloubů v zápěstích apod. Měří 16", což je cca 40,5 cm. Oblečená byla v pruhovaných plavkách s podšívkou. Boty mají svršek z látky, podrážka je plastová. 
 

Reklama