x Zimní

Cami v pruzích

1. března 2018 v 6:00 | Hanneton
Panenka Cami si únorový zimní vzduch užívá v pletené soupravě ve třech barvách zhotovené z bavlněné příze Scarlet. Ano, jde o další svetr z téže příze jako v předminulém článku a ke stejným kalhotám.
Pletená souprava

1. ledna 2018 v 6:00 | Hanneton
Tato pletená souprava pro pnenky okolo 40 cm byla upletena z příze Scarlet, což je má oblíbená příze pro panenky výšky od 40 cm. Komplet tvoří pruhovaný svetr a fialové gatě, každý kus pletený v jednom celku bez sešívání a zapínání.

Teplíčko na těle

1. ledna 2016 v 6:00 | Hanneton
Je leden, měsíc zimy, to znamená, že i kusy plastu křehnou a potřebují se do něčeho teplého zabalit. Došlo i na panenku a zvolila teplé pletené šaty s rolákem ve dvou odtínech. Co se dá ale dělat, bosé plastové nohy křehnou dál a dál, snad neupadnou v kolenou.Hnědoken

1. prosince 2015 v 6:00 | Hanneton
Hottie se tentokrát před vámi producíruje v hnědém svetru, s nímž se posléze musel rozloučit, neboť by darován na charitativní účely. Pardon, byl to vlastně dárek pro Ľuba. Kdo si to má pamatovat, když fotky pochází ze října 2014, že?
Bosa v teplých šatech

1. září 2015 v 6:00 | Hanneton
Je září, tedy měsíc plánovaného ochlazení, proto si panenka Urban Vita vyrazila v teplých šatech. Jelikož je však sociální případ, nemá nejen na boty, ale dokonce ani na puncocháče a spodní prádlo, takže tento nedostatek jí musíte prominout.
Zálesácký svetr

15. července 2014 v 22:00 | Hanneton
Hottie po modrém nyní předvádí zelený svetr, který je z hrubé vlny a působí tak zálesáckým dojmem.Královská modř

23. června 2014 v 22:00 | Hanneton
Hottie předvádí svetr v královské modři. Je bez zapínání, obléká se krčním otvorem nohama napřed.Rolákové šaty

2. června 2014 v 6:00 | Hanneton
Po čase se vám chce zase ukázat panenka Urban Vita, tentokrát v pletených šatech s rolákem. Bohužel, vhodné boty pro tuto velikost panenky nemám, tak tuhne ve sněhu. Ostatně, na to jsou mé panenky už dávno zvyklé díky mnohaletému otužovacímu tréninku a nebojí ani mrazu, až plast praští.Holiday Season Kennedy

24. prosince 2013 v 6:00 | Hanneton
Uplést tento svetr mi vnukl článek Minamino Shany, v němž představovala svoji Holiday Season Barbii. To znamená, že jde o prachsprosté kopírování matteláckého výrobku, jen materiály a odstíny barev se liší. Všechny použité vlny jsou každý pes, jiná ves, liší se i tloušťkou, tak to tak hezky jako originál nevycházelo, např. černá vlna je z nich nejtenčí. Bohužel, ani vlny stejných barev jako má předloha nemám, např. zelená, co na fotkách vypadá trochu do modra, ve skutečnosti taková není.↓ Porovnání s promofotkou Holiday Season Barbie. Je vidět, že rozmístění červených a bílých koulí na vánočním stromku je jiné než u mě. Svetr je pletený podle reálných svetrů jiných Barbií, ty mají rozmístění ozdob jako mám já, jen promo se liší.


Na závěr bych Vám ráda popřála krásné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2014.

Tmavě růžový svetr

4. května 2013 v 9:32 | Hanneton
Svetr s podobným vzorem mi kdysi pletla babička. Chtěla jsem si ho také zkusit udělat na Barbii.


Pruhovaný svetr

4. května 2013 v 9:30 | Hanneton
Další starší svetr tvoří pruhy z tmavo růžové a černé vlny.


Čtyřbarevný svetr

4. května 2013 v 9:28 | Hanneton
Jako námět na tento svetr mi posloužilo oblečení jedné spolužačky ze základky. Její svetr měl trochu jiné barvy, místo tmavo růžové měl světle fialovou a místo cyklámenové tmavě fialovou. Tehdy se mi její svetr líbil, i když jiná spolužačka jí ho označila za velmi ošklivý. Přesně barevné vlny jsem neměla, tak mi posloužily trochu jiné.


Černý svetr se třpytivou nití

4. května 2013 v 9:23 | Hanneton
Svetr pletený z černé vlny, ke které byla přidána lesklá nit v růžovém, žlutém a modrém odstínu.


Limetkově zelený svetr

4. května 2013 v 9:21 | Hanneton
Starý svetr z limetkové zelené vlny (fotka nevystihuje sprývný odstín svetru), která má v sobě zakomponovanou třpytivou nit.


Pletený svetr

4. května 2013 v 9:17 | Hanneton
Svetr s cyklámomovým sedlem odděleným od černého spodku bílým proužkem je už také staršího data. Sikni mi kdysi jako dítěti šila babička.


Svetr s kosočtvercem

4. května 2013 v 9:14 | Hanneton
Starý svetr,který sloužil ještě ke hraní, proto vypadaá unaveně.


Dvoubarevný svetr

3. května 2013 v 10:09 | Hanneton
Opět starší svetr z cyklámové a limetkově zelené vlny, ke kterým byla připletena třpytivá nit.


Svetr se třpytkami

3. května 2013 v 10:07 | Hanneton
Do předního dílu tohoto strého svetru bala připletena třpytivá nit složená z růžové, žluté a modré barvy. Jank na něm nic není, je uplten nejobyčejnějším způsobem.


Tři barvy

3. května 2013 v 10:04 | Hanneton
Jak už jsem někde psla, mám ráda duhové přechody barev, proto i tento prastarý svetr tak dopadl. Přechází od červené přes cyklámovou až k modré, klasicky fialovou vlnu jsem tehdy nevlastnila.


Černý svetr s barevnou náprsenko

3. května 2013 v 10:01 | Hanneton
Mé oblíbené přechody barev postihly i tento starý svetr.


 
 

Reklama